en lv ru

SIA "Meditec"

SIA „Meditec” ir vadošais veselības aprūpes nozares informācijas tehnoloģiju izstrādātājs valstī ar vairāk nekā 18 gadu darba pieredzi un vairāk nekā 80 realizētiem nacionālas nozīmes E-veselības projektiem.

Mēs esam komanda, kas savesta kopā pateicoties diviem IT studentiem, kuri 1999. gadā pirmo IT risinājumu izstrādāja vienai slimnīcai. Tā dzima mūsu vīzija par digitālu, lietotājiem draudzīgu veselības aprūpes sistēmu. Kopš tā laika mēs esam auguši gan skaitļos, gan zināšanās, nepārtraukti strādājot plecu pie pleca ar mūsu veselības aprūpes partneriem, lai sasniegtu savu mērķi.

Mūsu komanda

Aizrautīga komanda ir panākumu atslēga. Mūsu kolektīvs ir mūsu spēks un dzinulis – katra jauna ideja top apņēmīgu profesionāļu prātos, vienmēr labāku risinājumu meklējumos.

Mēs gan strādājam, gan atpūšamies. Spēlējam šahu, tenisu, katru vasaru dodamies laivu braucienā un ik pa laikam piedalāmies dažādās sacīkstēs un slēpņošanā, bet nekad netiek aizmirsts par pašu svarīgāko – mūsu mērķi. Mēs radām un testējam. Mēs meklējam, atrodam, uzlabojam un, galvenais, vienmēr iemācāmies vairāk, attīstot ne tikai savus pakalpojumus, bet vienlaikus arī paši sevi.

 • Mārtiņš Sils
  Dibinātājs, Valdes priekšsēdētājs
  Māris Zvirgzdiņš
  Dibinātājs, Valdes loceklis, Tehniskais direktors
  Kristīne Rauda
  Valdes locekle, Speciālo projektu Biznesa centra vadītāja
  Ivo Breicis
  Valdes loceklis, Finanšu un administrācijas direktors
  Sergejs Skusovs
  Ražošanas attīstības vadītājs
  Ieva Laganovska
  "Ārsta Biroja" Pārdošanas un klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja
 • Aija Levenoviča
  Speciālo projektu Izstrādes nodaļas vadītāja
  Daiga Kalnbērza
  Personāla un lietvedības vadītāja

Pievienojies mums

Mēs vienmēr augam un meklējam jaunus talantus, kas vēlas tikt atzīti. Ja saskati sevi mūsu kolektīvā, nekavējies ar mums sazināties.

Kontakti

SIA "Meditec" atrodas Biznesa augstskolas Turība teritorijā Graudu ielā 68, C korpusā. Ienākot jādodas pa labi un jāiet līdz pašam ēkas galam, kur labajā pusē atrodas SIA Meditec birojs.

Apmeklētāju ērtībai Turības teritorijā ir pieejama plaša maksas autostāvvieta.